• poloka

T2 SERIES

  • HORIZON 4 KAA KOPALA PALAPALA HOU

    ʻO nā kaʻa kiʻekiʻe LED LIGHT ʻO kā mākou mau kaʻa kaʻa ponoʻī hele maʻamau me nā kukui LED. ʻOi aku ka ikaika o kā mākou mau kukui me ka liʻiliʻi o ke kahe ʻana o kāu mau pila, a hāʻawi i 2-3 mau manawa ākea ākea o ka ʻike ma mua o ko mākou mau mea hoʻokūkū, no laila hiki iā ʻoe ke hauʻoli i ka holo me ka hopohopo ʻole, ʻoiai ma hope o ka napoʻo ʻana o ka lā. SEAT BELTS Hāʻawi nā kāʻei noho kaʻa kolepa i nā mākua a me nā keiki i ka pale palekana piha ma ka noho mua a i ʻole ka noho hope, ʻoi aku ka nui o ka wā e hālāwai ai nā kānaka i kahi pahu pilikia. PORT CHARGING USB ʻO kēia ʻano huahana...
  • KAA KOPILA KAA HOU HOU 4

    Nā Mea Manaʻo Kaʻa i UPGRADED STEERING WHEEL A ME DASH E kamaʻilio e pili ana i kou kaiāulu me kahi pae hou o ka hana maʻamau e pili ana i ka waiho ʻana o ka dashboard, ka huila hoʻokele nani a me kahi dash i hoʻonui ʻia. OPTIONAL 7” MULTI-FUNCTIONAL TOUCHSCREEN Touchscreen i hoʻohui ʻia me ka hōʻike wikiwiki, hōʻike i nā mea hoʻokele kaʻa, nā kukui, odometer, etc. ACCELERATOR BRAKE PEDAL Hāʻawi ka pedal brake accelerator i ka mana pololei a me ka wikiwiki wikiwiki. Me kāna hoʻolālā ergonomic, hāʻawi ia i ka hōʻoluʻolu a hōʻemi i ka momona ...
  • KAA KOPILA KAA HOU ANO HOU 6

    ʻO ke kaʻa koʻikoʻi DASHBOARD ʻO kāu kaʻa kolepa hilinaʻi he hōʻike no ʻoe ʻo wai ʻoe. Hāʻawi nā hoʻomaikaʻi a me nā hoʻololi i ke ʻano a me ke ʻano i kāu kaʻa. Hoʻohui ʻia kahi dashboard kaʻa kolepa i ka nani a me ka hana i loko o kāu kaʻa kolepa. Hoʻolālā ʻia nā lako kaʻa kolepa ma ka dashboard e hoʻomaikaʻi i ka nani o ka mīkini, hōʻoluʻolu, a me ka hana. OPTIONAL 7” MULTI-FUNCTIONAL TOUCHSCREEN Touchscreen i hoʻohui ʻia me ka hōʻike wikiwiki, hōʻike i nā mea hoʻokele kaʻa, nā kukui, odometer, etc. ACCELERATOR...
  • HORIZON HOU 6 KAA KOPALA PALAPALA

    ʻO ke kaʻa Highlights LED LIGHT ʻAʻole hiki ke hāʻawi iā ʻoe i kahi hiʻohiʻona akaka loa, ʻike ʻole ʻia i nā kūlana ʻino (e like me nā lā ua nui a i ʻole nā ​​​​lā hau), hāʻawi iā ʻoe i kahi kaʻa palekana. Nā kāʻei noho kaʻa kolepa ʻelua maka hiki ke mālama i nā keiki a me nā poʻe kaʻa mai ka hāʻule ʻole ʻana i waho a i ʻole ka pā ʻana i kekahi i kekahi ma ke ala puʻupuʻu i ka wā e neʻe ana ke kaʻa. Huki maʻalahi, maʻalahi e hana me ka lima hoʻokahi, hiki i nā pākeke a me nā keiki ke hoʻohana maʻalahi. USB ...