PORTIMAO BLUE
FLAMENCO ULAULA
SAPPHIRE ELELE
BLUE MEDITERRANEAN BLUE
HIMENI AREKIKA
MINERAL KEOKEO

T3 2+2

ʻO nā kaʻa uila

ELiTE Lithium

Nā kala

  • hoʻokahi_ikona_2

    PORTIMAO BLUE

  • hoʻokahi_ikona_6

    FLAMENCO ULAULA

  • hoʻokahi_ikona_4

    SAPPHIRE ELELE

  • hoʻokahi_ikona_5

    BLUE MEDITERRANEAN BLUE

  • hoʻokahi_ikona_3

    HIMENI AREKIKA

  • hoʻokahi_ikona_1

    MINERAL KEOKEO

Noi i ka olelo
Noi i ka olelo
Kauoha i kēia manawa
Kauoha i kēia manawa
Kukulu a me ke Kumukuai
Kukulu a me ke Kumukuai

Hōʻike ka T3 2+2 i kahi dashboard multi-functional, kahi pahu ākea i mua, a me kahi pahu hau i kūkulu ʻia. ʻO ka hoʻohui ʻana i ka nani me ka hoʻomaʻamaʻa, ʻo ia ke koho kūpono no nā huakaʻi a me nā huakaʻi i kēlā me kēia lā.

tara t3 2+2 kaʻa kolepa hae1
tara t3 2+2 kaʻa kolepa hae2
tara t3 2+2 kaʻa kolepa hae3

E LOA I KA LUXURE MA KA HELE

E ʻike i ka hōʻoluʻolu lua ʻole, ka mana uila kiʻekiʻe, a me kahi charisma e hoʻokaʻawale iā T3 2+2. ʻO kēlā me kēia kikoʻī, mai ke kukui LED i hoʻohui ʻia a i ka ʻōpala mua ākea, ua hana ʻia me ka hoʻomanaʻo ʻana i nā pono āpau o kāna mea nona.

hae_3_ikona1

Pākuʻi Lithium-ion

E aʻo hou aku

Nā Kūlana Kaʻa

PAPA PALAPALA

PAPA PALAPALA

E hoʻonui i kāuhoʻokuʻui ka ʻike me kā mākou dashboard maʻalahi, e hoʻokiʻekiʻe ana i ka aesthetics a me ka hana. Hōʻike kēia dashboard hou i kahi hoʻolālā intuitive me nā keʻena mālama nui, nā kīʻaha kīʻaha nani, a me nā mana maʻalahi no nā kukui a me nā mea pono ʻē aʻe. Hoʻolālā ʻia e hoʻohui maikaʻi i ke ʻano a me ka pono, hoʻololi ia i kāu kaʻa kolepa i loko o kahi wahi maʻalahi a kūpono.

PALEKOLO LAMINA PILI

PALU MAKANI

Fme ka ʻai ʻana i kahi hoʻololi rotary kūpono, hiki i kā mākou pale makani laminated ke hoʻololi maʻalahi i ke kihi e kūpono i kāu makemake. Hāʻawi ia i ka lōʻihi a me ka maopopo, e hōʻoia i ka ʻike maopopo o ke ala i mua. ʻAʻole i hāʻawi wale kēia pale makani i ka pale pono mai nā mea ʻeleʻele akā hoʻomaikaʻi pū i ke ʻano holoʻokoʻa o kāu kaʻa kolepa.

PAI PAI KUAI KOHO

PAI PAI KUAI KOHO

Hoʻololi hou i kāu ʻike kolepa me kā mākou pahu hau hiki ke wehe ʻia.Dua hoʻonohonoho ʻia e mālama i kāu mau mea inu a me nā meaʻai ʻai i hoʻomaʻamaʻa maikaʻi ʻoiai ʻoe e hauʻoli i kou manawa. Hoʻohui maikaʻi ʻia kēia pahu hau paʻa akā ākeakakaʻa kolepa, e hāʻawi ana i ka nui o ka waiho ʻana me ka ʻole o ke ʻano a i ʻole ka hana.

KUMU LED

KUMU LED

ʻO kā mākou mau kaʻa kaʻa kaʻa ponoʻī me nā kukui LED: nā kukui kiʻekiʻe, nā kukui haʻahaʻa, nā kukui e holo ana i ke ao, nā hōʻailona huli a me nā kukui hoʻomaha no ka holo māmā. ʻOi aku ka ikaika o kā mākou mau kukui me ka liʻiliʻi o ka pākaukau, e hāʻawi ana i 2-3 mau manawa ākea ākea o ka ʻike i hoʻohālikelike ʻia i kā mākou mau mea hoʻokūkū, e ʻae iā ʻoe e hauʻoli i ka holo me ka hopohopo ʻole, ʻoiai ma hope o ka napoʻo ʻana o ka lā.

PUKA MUA

PUKA MUA

Hoʻolālā ʻia ia e hāʻawi i nā ʻoluʻolu mālama like ʻole me ka ʻole o ke ʻano a i ʻole ka hana. Hāʻawi kēia pahu ākea ākea i kahi lumi no kāu mau mea pono a pau, mai nā mea kolepa a me nā mea pilikino a hiki i nā mea ʻai a me nā mea inu. Hōʻike ia i ke kūkulu paʻa ʻana e hōʻoia i ka palekana a maloʻo kāu mau mea. Inā ʻoe ma ka papa a i ʻole e holo ana i nā ʻoihana, hoʻohui kā mākou pahu mua i ka maʻalahi a me ka maʻalahi i kēlā me kēia huakaʻi.

 

AWA HOOLAHA

AWA HOOLAHA

ʻO kēia awa hoʻoili kiʻekiʻe kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo i ka recharging wikiwiki a hilinaʻi, mālama i kāu kaʻa kolepa mākaukau no ka hana i nā manawa āpau. ʻO kāna hana paʻa e hōʻoiaʻiʻo i ka lōʻihi a me ka hana lōʻihi, ʻoiai ka hoʻolālā hoʻohana ʻana i ka hoʻopili ʻana a me ka wehe ʻana me ka maʻalahi. Eia kekahi, ua hoʻomohala ʻia nā Pūnaehana Manaʻo Battery (BMS) i mea e hoʻoponopono ai i ka wela, e hoʻopau i ka pilikia o ka overcharging a me ka wela.

NANA

T3 2+2 Ana (mm): 3015×1515 (kiʻi hope)×1945

KA MANA

● Bati lithium
● 48V 6.3KW AC kaʻa
● 400 AMP AC Controller
● 25mph ka māmā holo
● 25A ma luna o ka papa hana

HIʻona

● Noho hanohano
● Aluminum alloy huila ʻoki
● Dashboard me ka hoʻokomo kīʻaha kīʻaha kala
● huila hoʻokele waiwai
● Paʻa ʻeke kolepa a me ka hīnaʻi lole
● Hōʻike aniani
● Kiwi
● Nā awa hoʻouka USB

 

NA HIONA HOI

● Acid Dipped, Powder Coated Steel Chassis (Hot-Galvanized chassis koho) no ka "kala ola kaʻa" lōʻihi me kahi palapala hōʻoia ola!
● 25A Ma luna o ka papa hoʻoili wai ʻole, i hoʻonohonoho mua ʻia i nā pā lithium!
● Akaka ka pale makani hiki ke hoʻopili
● Impact-resistant injection mold kino
● Hoʻokuʻu kūʻokoʻa me nā lima ʻehā
● ʻO ke kukui mālamalama no ka mua a me hope i mea e hoʻonui ai i ka ʻike i ka pōʻeleʻele a e hoʻomaopopo i nā mea hoʻokele ʻē aʻe ma ke alanui e ʻike i kou hele ʻana.

KINO & CHASSIS

TPO hoʻoheheʻe ʻia i mua a me ke kino hope

PALAPALA HUA

 

TARA - T3 2+2

Kaomi i ke pihi ma lalo nei e hoʻoiho i nā palapala.

Panel Mea Hana Nui

Hōʻike maka

Hoʻomaha lima hope

Noho Makalii

Pā kani

Pahu makani