PORTIMAO BLUE
FLAMENCO ULAULA
SAPPHIRE ELELE
BLUE MEDITERRANEAN BLUE
HIMENI AREKIKA
MINERAL KEOKEO

T3 2+2 Hapaiia

ʻO nā kaʻa uila

ELiTE Lithium

Nā kala

  • hoʻokahi_ikona_2

    PORTIMAO BLUE

  • hoʻokahi_ikona_6

    FLAMENCO ULAULA

  • hoʻokahi_ikona_4

    SAPPHIRE ELELE

  • hoʻokahi_ikona_5

    BLUE MEDITERRANEAN BLUE

  • hoʻokahi_ikona_3

    HIMENI AREKIKA

  • hoʻokahi_ikona_1

    MINERAL KEOKEO

Noi i ka olelo
Noi i ka olelo
Kauoha i kēia manawa
Kauoha i kēia manawa
Kukulu a me ke Kumukuai
Kukulu a me ke Kumukuai

ʻO ka hui kūpono o ke kino streamlined a me ke ʻano o ke alanui. Ma nā wahi āu e holo ai, aia nā maka a pau iā ʻoe. Ua like ka T3 2+2 Lifted me ka ʻike hoʻokele o kahi kaʻa maoli, akā ʻoi aku ka maʻalahi a me ka māmā.

tara t3 2+2 hāpai hae1
tara t3 2+2 hāpai hae2
tara t3 2+2 hāpai hae3

REDIFINING OOTDOOR EXCELLENCE

Me ka T3 2+2 Lifted, hoʻokiʻekiʻe ʻia kāu mau huakaʻi i kahi kiʻekiʻe. Hāʻawi nā kaʻa leo ʻole i kahi holo mālie a mālie, e ʻae iā ʻoe e ʻimi i nā ʻāina i ʻike ʻole ʻia me ka maʻalahi. E leʻaleʻa i kahi huakaʻi ʻoluʻolu a hauʻoli hoʻi, ʻoiai ua hui pū kēia kaʻa i ka hōʻoluʻolu a me ka hauʻoli.

hae_3_ikona1

Pākuʻi Lithium-ion

E aʻo hou aku

Nā Kūlana Kaʻa

PAPA HOLO HOLO OLE

PAPA HOLO HOLO OLE

ʻO ka papa holo kaʻa koʻikoʻi hiki ke hoʻihoʻi ʻia ke nānā aku i kāu kaʻa ma waho o ke alanui a maʻalahi ke komo ʻana i waho a i waho o kāu kaʻa kolepa, ʻoiai e pale ana i nā ʻaoʻao ʻaoʻao a me ke kino o kāu kaʻa kolepa. Hiki ke pelu ia e hoemi i ka nui ke pono.

PALEKOLO LAMINA PILI

PALEKOLO LAMINA PILI

Hāʻawi ka makani hoʻololi rotary hou i ka hoʻololi maʻalahi me ka huli maʻalahi. Inā makemake ʻoe e ālai i ka makani a hauʻoli paha i ka makani ʻoluʻolu, iā ʻoe ke koho, e hāʻawi ana i kahi ʻike hoʻokele maʻamau i kūpono i kāu makemake.

PALAKI DISC HYDRAULIC

PALAKI DISC HYDRAULIC

Ke hoʻohana nei i ʻEhā Huila Hydraulic Piston Disc Brake. He maʻalahi ko lākou kaumaha a maʻalahi ka mālama. ʻOi aku ka ikaika o ke kaʻa kaʻa, ʻo ia hoʻi, ʻoi aku ka pōkole o ke kaʻa e pale ai i ka palekana o ka poʻe holo.

KUMU LED

KUMU LED

E hoʻomālamalama i ka pō me ka nani lua ʻole. Hāʻawi kēia mau kukui LED hana kiʻekiʻe i ka ʻōlinolino ʻokoʻa, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka ʻike maopopo i ka wā kaʻa pō. Hoʻolālā maikaʻi ʻia no ka lōʻihi a me ka lōʻihi, ʻoi aku ka liʻiliʻi o ka mana e hoʻohālikelike ʻia me nā kukui kuʻuna, e hana ana iā lākou i koho kūpono i ka wā lōʻihi.

PUKA MUA

PUKA MUA

ʻO ka nui o ka waiho ʻana e hōʻoia i hiki iā ʻoe ke lawe maʻalahi i nā mea āpau āu e pono ai inā ʻoe ma ke kahua kolepa a i waho paha. Hoʻolālā ʻia ia e hāʻawi i nā ʻoluʻolu mālama like ʻole me ka ʻole o ke ʻano a i ʻole ka hana.

PAI PAI KUAI KOHO

PAI PAI KUAI KOHO

Hāʻawi ka pahu friji hiki ke hoʻoneʻe ʻia ke koho i ka maʻalahi o ka hoʻohana ʻana a me ka maʻalahi, e lilo ia i mea hoʻonā kūpono no ka mālama ʻana i ka meaʻai a me nā mea inu ma ka hele. Hoʻohui maikaʻi ʻia kēia pahu hau paʻa a ākea i ke kaʻa kolepa, e hāʻawi ana i ka nui o ka waiho ʻana me ka ʻole o ke ʻano a i ʻole ka hana.

NANA

T3 +2 Ana (mm): 3015×1515 (kiʻi hope)×1945

KA MANA

● Bati lithium
● 48V 6.3KW AC kaʻa
● 400 AMP AC Controller
● 25mph ka māmā holo
● 25A ma luna o ka papa hana

HIʻona

● Noho hanohano
● Aluminum alloy huila ʻoki
● Dashboard me ka hoʻokomo kīʻaha kīʻaha kala
● huila hoʻokele waiwai
● Paʻa ʻeke kolepa a me ka hīnaʻi lole
● Hōʻike aniani
● Kiwi
● Nā awa hoʻouka USB

 

NA HIONA HOI

● Acid Dipped, Powder Coated Steel Chassis (Hot-Galvanized chassis koho) no ka "kala ola kaʻa" lōʻihi me kahi palapala hōʻoia ola!
● 25A Ma luna o ka papa hoʻoili wai ʻole, i hoʻonohonoho mua ʻia i nā pā lithium!
● Akaka ka pale makani hiki ke hoʻopili
● Impact-resistant injection mold kino
● Hoʻokuʻu kūʻokoʻa me nā lima ʻehā
● ʻO ke kukui mālamalama no ka mua a me hope i mea e hoʻonui ai i ka ʻike i ka pōʻeleʻele a e hoʻomaopopo i nā mea hoʻokele ʻē aʻe ma ke alanui e ʻike i kou hele ʻana.

KINO & CHASSIS

TPO hoʻoheheʻe ʻia i mua a me ke kino hope

PALAPALA HUA

 

TARA - T3 2+2 HELE

Kaomi i ke pihi ma lalo nei e hoʻoiho i nā palapala.

Pahu mua

Noho Makalii

Panel Mea Hana Nui

Hoʻomaha lima hope

Paila Alanui

Pahu makani